Камінь об ємом 0,6м³ підіймають із дна річки глибиною4м на баржу,висота борту якої над поверхнею річки 1 м.Густина каменя 2500 кг/м³.Визначте роботуу з підняття каменя.
- 25.04.2018 05:47
- Физика
Ответы и объяснения 1
A = F * S
F - сила
S - путь ( 4 м + 1 м = 5 м )
F = P - FA
P = m * g
m - масса
g - ускорение свободного падения ( 10 Н / кг )
m = p * V = 2500 * 0,6 = 1500 кг
P = 1500 * 10 = 15000 H
FA = p * g * V
p - плотность жидкости ( для воды 1000 кг / м³ )
g - ускорение свободного падения ( 10 Н / кг )
V - объём ( 0,6 м³ )
FA = 1000 * 10 * 0,6 = 6000 H
F = 15000 - 6000 = 9000 H
A = 9000 * 5 = 45000 Дж = 45 кДж
- 26.04.2018 16:59