1.Визначте потенціальну енергію гвинтокрила масою 5 т, завислого на висоті 0.5 км.
2. Людина, піднімаючись по сходах, розвинула потужність 20 Вт. Визначте, яку роботу виконала людина за 15 с.
- 02.03.2018 14:54
- Физика
Ответы и объяснения 2
1.E(потенциальная)=mgh=5000кг*500м*10=25000000Дж
2.A=Nt=20Вт*15с=300Дж
- 03.03.2018 15:57
1) E = m * g * h
m - масса ( 5 т = 5000 кг )
g - ускорение свободного падения ( 10 Н / кг )
h - высота ( 0.5 км = 500 м )
Е = 5000 * 10 * 500 = 25000000 Дж = 25 МДж
2) P = A / t --------------------> A = P * t
P - мощность ( 20 Вт )
t - время ( 15 с )
A = 20 * 15 = 300 Дж
- 04.03.2018 15:47