Знайдіть повну механічну енергію жука відносно землі якщо він летить на висоті 3 м а його кінетична енергія становить 0,08 Дж.Вважайте що маса жука дорівнює 4 г
- 11.08.2018 17:24
- Физика
Ответы и объяснения 1
M=0,004 кг, Ек=0,08 Дж, h=3 м, Е-? Решение: Е=Ек+Еп, Еп=mgh, E= Ек+mgh=0,08+0,004*10*3= 0,08+0,12= 0,2 Дж
- 12.08.2018 11:43