Задача
Хлопчик на санях спускається з гірки висотою 20м. Чому дорівнювала б швидкість саней наприкінці спуску, якби механічна енергія під час спуску зберігалася?
- 14.06.2017 10:32
- Физика
Ответы и объяснения 1
Потенциальная энергия Еп=mgh=Ek=mv2/2, тогда v2=2mgh/m=2gh-----> v=корень из 2gh=корень из 2*10*20=20м/с
- 15.06.2017 15:51