Куля об*ємом 5 л. заповнена киснем, маса якого дорівнює 20 г. Визначити концентрацію молекул кисню у кулі.
- 17.06.2018 01:50
- Физика
Ответы и объяснения 1
N - число молекул; Na - стан Авогадро = 6,02*10^23; n - концентация молекул; x-кол-во вещества(моль); М=32*10^-3кг/моль; m=20Г=0,2кг; N=x*Na=m/M*Na; n=N/V=m*Na/M*V=0,2*6,02*10^23/32*10^-3*5=7,525*10^23 (1/л); by Only-girls helper
- 18.06.2018 17:14