Будь ласка допоможіть розв'язатизадачу з фізики Мідна куля вагою 26,7 Н плаває y воді занурившись до половини . Знайти об'єм порожнини всередині кулі
- 15.04.2017 12:52
- Физика
Ответы и объяснения 1
F A = p * g * V ------------------> V = F / p * g
F - сила Архимеда ( вес ) ( 26,7 H )
p - плотность ( для воды 1000 кг / м³ )
g - ускорение свободного падения ( 10 Н / кг )
V = F / p * g = 26,7 / 1000 * 10 = 26,7 / 10000 = 0,00267 м³
- 16.04.2017 14:10