Який тиск на стіл чинить заповнений водою акваріум, якщо висота води в ак-
варіумі 30 см, площа його дна 0,5 м2 , а вага порожнього акваріума 100 Н?
- 11.09.2018 03:31
- Физика
Ответы и объяснения 1
P = F * h / S
F - сила ( 100 Н )
h - высота ( 30 см = 0,3 м )
S - площадь ( 0,5 м² )
p = 100 * 0,3 / 0,5 = 30 / 0,5 = 60 Па
- 12.09.2018 07:22