Допоможіть дуже треба.....заряди двох однакових металевих кульок +10 в -8 Кл та -4 в 10 мінус 12 Кл. їх привели в зіткнення, а потім розсунули на відстань
20 см. визначити силу взаємодії між ними.
- 13.07.2017 11:44
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано :q 1=10^-8 Кл ;q2 =-4*10^-12 Кл m1=m2,r=0,2м; Решение. По закону сохранения заряда после соприкасновения заряд разделится пополам, т.к. шарики по условию одинаковы: q1'=q2'=(q1+q2)/2=(1*10^-8 -0,0004*10^-8)/2=0,4998*10^-8 Кл. По закону Кулона F=k*(q1'/r)^2=9*10^9*(0,4998*10^-8/0,2)^2=9*10^9*(2,5*10^-8)^2=56,25*10^-7 Н
- 14.07.2017 17:32