Два резистори опором 6 і 10 Ом ввімкнені в коло послідовно. Яка кількість теплоти виділиться в кожному резисторі за 2 хв, якщо напруга на другому дорівнює 20 В?
- 25.08.2017 12:13
- Физика
Ответы и объяснения 1
I=U2/R2=20/10=2 A
Q1=I^2*R1*t=2^2*6*2*60=2880 Дж
Q2=2^2*R2*t=2^2*10*2*60=4800 Дж
- 26.08.2017 12:42