Щоб принести 10 кг води, потрібне цеберко. Для якої рідини такої самої маси вистачило б літрової пляшки?
Будь ласка, допоможіть.
- 11.11.2017 23:36
- Физика
Ответы и объяснения 1
Р =m/v плотность вещества
р=10/(6*10^-3)=1666,7кг/м3
v=6л=6дм3=6*10^-3 м3
по таблице плотностей жидкостей это нитроглицерин
- 12.11.2017 11:00