ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУСТА Чи однакову роботу виконує гальмівна сила під час зупинки автомобіля: за кожну половину часу гальмування
- 16.03.2017 04:17
- Физика
Ответы и объяснения 1
a=v/t; F=m*a; v=600; t=0,005; m=10; F=10*(600/0,005)=120000(Н)
- 17.03.2017 23:54