У магнітне поле з індукцією 0,2 мТл перпендикулярно до лінії магнітної індукції влітає частинка зі швидкістю 10^7 м/с.Знайдіть радіус кола по якому рухається частинка,якщо це протон.Знайдіть частоту його обертання.
- 08.10.2017 21:22
- Физика
Ответы и объяснения 1
M*a=m*v^2/R=q*v*B
m*v/R=q*B
R = m*v/(q*B) = 1,67*10^(-27)*10^7/(1,6*10^(-19)*0,0002) м = 521,875 м
f = w/(2*pi) =v /(2*pi*R) = v*q*B /(2*pi*m*v) = q*B /(2*pi*m) =
=1,6*10^(-19)*0,0002 /(2*pi*1,67*10^(-27)) Гц = 3049,676 Гц ~ 3050 Гц
- 09.10.2017 17:36