У котушці,що має опір 5 Ом,проходить струм 17 А.Індуктивність котушки 50 мГН.Напруга на затискачах котушки 135 В.Знайти швидкість наростання струму.
Вкажіть хоча б формулу за якою рішати
- 13.04.2018 03:16
- Физика
Ответы и объяснения 1
L*dI/dt+I*R=U
dI/dt=(U-I*R)/L=(135-17*5)/0,05 А/с = 1000 А/с
- 14.04.2018 14:38