Шків електродвигуна діаметром 0,2 м робить 1200 обертів за 10 хвилин.Обчисліть період,частоту,лінійну та кутову швидкості точок,що лежать на ободі шківа
- 27.02.2018 22:15
- Физика
Ответы и объяснения 1
Частота f = 1200 об/10 мин = 120 об.мин = 120/60 = 2 об/сек = 2 Гц
Период T = 1/f = 1/2 = 0.5 сек
Угловая частота ω = 2пf = 6.28*2 = 12.56 рад/сек
Линейная скорость v = ωR = ωD/2 = 12.56*0.2/2 = 1.26 м в сек
- 28.02.2018 11:03