Людина проїхала на велосипеді 10км.зі швидкістю 20км. за годину,а тоді пройшла 8 км.зі швидкістю 4км за годину.Якою була середня швидкість? фізика 8 клас
- 09.07.2018 21:10
- Физика
Ответы и объяснения 1
S = v * t - формула пути ---> v = S : t ---> t = S : v
1) S = 10 км v = 20 км/ч t - ?
t = S : v t = 10 : 20 = 0,5 (ч) - время велосипедиста
2) S = 8 км v = 4 км/ч t - ?
t = S : v t = 8 : 4 = 2 (ч) - время пути Тодi
3) 10 + 8 = 18 (км) - весь путь (S)
4) 0,5 + 2 = 2,5 (ч) - всё время (t)
5) v = 18 : 2,5 = 7,2 (км/ч) - средняя скорость
Ответ: средня швидкiсть 7,2 км/год.
- 01.01.1970 00:00