З якою силою взаємодіють два точкові заряди 2нКл і 5нКл на відстані 3 см один від одного? а) 10мкН б) 30 мН в)100мкН г) 60 мН Какой правильній ответ?
- 08.04.2017 00:56
- Физика
Ответы и объяснения 1
В) 100 мкН
за законом Кулона
q1 = 2нКл = 2 · 10^-9 Кл
q2 = 5 нКл = 5 · 10^-9 Кл
k = 9 · 10^9 Н²м²/Кл²
r = 3 cм = 0,03 м
F-?
F = 2·10^-9·5·10^-9·9·10^9 ÷ (0,03)² = 0,001·10^-9 H = 100·10^-6 H = 100 мкН
- 09.04.2017 19:08