Яка площа поперечного перерізу нікелевого дроту завдовжки 13,75 м ,з якого виготовлено спіраль електронагрівального приладу,якщо при напрузі 220 В сила струму у спіралі 4 А .Питомний опір нікеліну 0,45 Ом*мм(квадрат) поділити м
- 24.02.2018 02:24
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано L=13,75 м U=220 В I=4 А p=0,45 ом*м/мм2 S- ?
по закону Ома R=U/I=220/4=55 Ом
R=p*L/S
S=p*L/R=0,45*13,75/55=0,1125 мм2
- 25.02.2018 22:42