При електризації дотиком маса кульки зменшилась на 9,1 * 10 (-21) кг. Якого знаку набула кулька і якій кількості електронів відповідає ця зміна маси? Втратила чи набула додаткову кількість електронів ця паличка, якщо заряд електрона ща модулем дорівнює 1,6 * 10(-19) Кл, а його маса 9,1 * 10(-31) кг?
- 24.07.2018 23:06
- Физика
Ответы и объяснения 1
Q=-Ne
m(электрона) = 9,1 * 10^-31
N=(дельта)m/m(электрона)
(дельта это треугольничек такой означает изменение, в данном случае изменение массы)
подставим N в выражение
q= -(дельта)m/m(электрона) * e
производим вычисления ( -9,1*10^-20 / 9,1*10^-31 ) * 1,6 * 10^-19 = -1,6 * 10^-8 Кл
- 25.07.2018 12:13