Під час ізобарного нагрівання гелій виконав роботу 30 Дж. Визначте зміну внутрішньої енергії гелію. Відповідь запишіть у джоулях.
- 24.09.2017 11:39
- Физика
Ответы и объяснения 1
A=30Дж Q=ΔU+A; ΔU=Q-A ΔU=-30Дж
Ответ: Энергия уменьшиться на 30 Дж
- 25.09.2017 13:48