За температури 27 градусів тиск розрідженого повітря в
мініатюрній рентгенівській трубці становить 25мПа. Об'єм трубки дорівнює
5*10^-6м. Молярна маса повітря -0.029 кг/моль. Яка кількість речовини міститься
в трубці?
- 12.04.2018 11:53
- Физика
Ответы и объяснения 1
V=(m/M)×RT
m= pVM/RT
m= 0.025×5×10^-6×0.029/8.31×300
m= 1.454×10^-12 (кг)
n(к-сть речовини)= m/M
n= 1.454×10^-12/0.029 = 50.13×10^-12 (моль)
Відповідь: n=50.13×10^12 моль
- 13.04.2018 19:26