протон влітає в поле, індукція якого 0,01Тл і рухається по колу, заріус якого 10см. знайти швидкість його руху
- 26.09.2018 22:03
- Физика
Ответы и объяснения 1
Если протон влетает в магнитное поле то двигаясь по кругу сила лоренца будет равна
Fл=m*v^2/R
Но по определению силы лоренца
Fл=Bvq
Bvq=m*v^2/R
Выводим скорость
v= R*B*q/m
масса протона 1,67*10^-27 кг
v = 0,1*0,01*1,6*10^-19/1.67*10^-27= 95808 м/с
- 28.09.2018 00:26