Повний заряд ядра атома елемента дорівнює 4,8х10-18 степені Кл. Визначте порядковий номер елемента. Скільки електронів є в електронній оболонці цього атома? е=1,6х10-19 степені Кл.
А 3,3
Б 30,30
В 30,15
Г 15,30
Д 48.24
- 12.06.2017 04:56
- Физика
Ответы и объяснения 1
Найдем порядковый номер N=q/e=4,8*10^-18/1,6*10^-19=30
Число электронов на внешней оболочке всегда равно порядковому номеру элемента- 30
Ответ Б
- 13.06.2017 12:22