ПОМОГИТЕ СРОЧНО!!!!!
Яка маса природного газу треба спалити для нагрівання води объемом 40 литров від 15 до 45 градусів цельсія. втрати енергії не враховуючи
- 24.02.2018 04:59
- Физика
Ответы и объяснения 1
Q1=Q2
Q1= теплота, яка виділиться під час згоряння природного газу
Q2=температура, яка потрібна для нагрівання води
Q1=qm(г)
q= Дж/кг
m(г)-?
Q2=cm(в)t
c=4200 дж/кг*С
t=t1-t2
t1=45
t2=15
m(в)=pV
m(в)=40кг
qm(г)=cm(в)t
m(г)=*m(г)=
кг
(відповідь приблизна)
- 25.02.2018 02:51