Будь ласка допоможіть!!!♥ Швидкість світла у повітрі 300000 км\с.Чому дорівнює швидкість світла у воді,показник заломлення якої 1.3.
а)1.3×10у 8 степені;
б)2.3×10 у восьмому;
в)3.3×10 у восьмому;
г)4×10 у восьмому;
Буду дуже вдячна)))
- 01.06.2018 09:31
- Физика
Ответы и объяснения 1
Если понял смысл перевода на русский то:
V=c/n=3*10^8/1,3=2,3*10^8 м/с
- 02.06.2018 08:30