За температури 27 градусів тиск розрідженого повітря в мініатюрній рентгенівській трубці становить 25мПа. Об'єм трубки дорівнює 5*10^-6м. Молярна маса повітря -0.029 кг/моль. Якоє є маса повітря в трубці .
- 26.09.2018 03:33
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано
T= 27 C = 300 K
p= 25 мПа = 0,025 Па
V = 5*10^-6 м3
M = 0.029 кг/моль
найти
m
решение
pV = m/M RT
m= pVM/RT = 0.025*5*10^-6*0.029/(8.31*300) = 1,454*10^-12 кг
ответ 1,454*10^-12 кг
- 27.09.2018 23:06