Допоможіть будь ласка!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
До стержня завдовжки l=80 см і масою 6 кг підвісили два вантажі: до лівого кінця масою m1=2 кг,а до правого масою m2=8 кг.У якій точці потрібно підперти цей стержень щоб він перебував у рівновазі.
- 06.06.2018 16:02
- Физика
Ответы и объяснения 1
Пусть х - расстояние от левого конца до точки опоры
правило моментов
0*m1+l*m2+l/2*M-x*(m1+m2+M)=0
x=l*(m2+M/2)/(m1+m2+M)=0.8*(8+6/2)/(2+8+6) м= 0,55м = 55 см (от левого конца)
- 07.06.2018 20:03