Якщо маса алюмінієвої деталі 300 г, обєм 200 см3, чи є пустоти в деталі?
- 23.04.2017 12:25
- Физика
Ответы и объяснения 1
V = 200 см³ = 0,0002 м³
m = 300 г = 0,3 кг
ρ = 2700 кг/м³
ρ - ?
m = ρV
ρ = m/V
ρ = 0,3/0,0002 = 1500 кг/м³
ρ<ρ , отже в деталі є пустоти.
- 24.04.2017 01:00