З якою силою природний газ тисна на круглу заслінку газового крана, якщо тиск у трубі досягає 2 МПа, а діаметр заслінки становить 10 см?
допоможіть будь ласка
- 10.08.2017 06:55
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано:
p=2МПа=2 000 000 Па
l=10см=0.1м
Знайти:
F-?
F=p*S
S=πR²
R=l/2
R=0.1м/0.05м
S=3.14*0.05²=0.00785м²
F=0.00785м²*2 000 000 Па=15700Н=15.7кН
Відповідь:газ тисне з силою 15.7 кН.
- 11.08.2017 17:21