Помогите пожалуйста решить задачу, очень нужно!
Парашутист, маса якого 80кг, рівномірно рухаеться вниз. Чому дорівнює сила опору повітря, що діє на парашут?
ЗАРАНЕЕ СПАСИБО!
- 21.04.2017 07:14
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано:
m=80кг
--------------------
Найти: Fс.в=?
Решение.
Fс.в=m*g= 80кг*10м/c^2= 800 кг*м/с^2= 800H
Ответ:800Н.
=======
Удачи!:)
- 22.04.2017 14:55