ПОЖАЛУСТАААААА!!!!!СРОЧНО!!!!!
Плавець пливе проти течії річки і зустрічає порожній човен, що пливе за течією. Плавець продовжує пливти ще 30 хв після моменту зустрічі, а потім повертає назад і наздоганяє човен за 3 км від місця їх зустрічі. Визначити швидкість течії річки.
- 03.03.2018 09:38
- Физика
Ответы и объяснения 1
Швидкість плавця V. швидкість течії v.
Відстань між плавцем і човном за t = 30 хвилин становить L = (V-v+v)t = Vt
Щоб наздогнати човен плавець має затратити t1 = L/(V+v -v) = t - той самий час плавець і наздоганяє човен. Отже між зустрічами пройшов проміжок часу в t0 = 2t = 60хв. За цей час човен проплив 3 км від місця першої зустрічі. Отже швидкість течії - v = 3 км/год
- 04.03.2018 09:53