1)Кулька починає скочуватись по похилому жолобу зі стану спокою з прискоренням 2.5м\с в квадрате. Швид. кульки через 4сек?2)Тіло кидають вертикально вгору зі швидкістю 25 м/с. За який час тіло підніметься до найвищої точки?
- 08.04.2018 21:28
- Физика
Ответы и объяснения 1
1.v0=0
a=2 м/с^2
t=4c
______
v1-?
Решение:
a=v1-v0/t=v1/t
v1=at
v1=2 м/с^2 * 4с = 8 м/с
Ответ: 8 м/с
2.http://cs409022.vk.me/v409022143/2832/-0wt96XQM48.jpg
- 09.04.2018 00:49