Помогите решить все задачи пожалуйста это на завтра 1) Чому ви обпікаєте губи коли п'єте чай з металевої кружки і необпікаєте коли п'єте з фарфороврї кружки температура чаю при цьому однакова? 2) Стальне сверло масою 100г під час роботи нагрілося від 15 до 115*С. Скільки енергії витрачається двигуном на нагрівання сверла? 3) Скільки потрібно спалити деревного вугілля, щоб виділилось 1,5 * 10в 8 степені Дж енергії?
- 05.11.2017 12:17
- Физика
Ответы и объяснения 1
1 теплоемкость разная
2. Q= cm (t2-t1) = 0,1 * 460* (115-15)= 4600 Дж
3. Q=qm m =Q/q= 1,5 * 10 в 8 / 3,4 * 10 в 7= 4,4 кг
- 06.11.2017 16:00