Визначте, скільки витрачено електроенергії на рафінування 5 т міді , якщо напруга на елекролітичній ванні 0,4 В. Електрохімічний еквівалент міді 3,3помножити 10-7 степіні кг/кл
- 03.09.2017 18:39
- Физика
Ответы и объяснения 1
формула электролиза m=k*It ; It = m/k
затрачено энергии Q=U*It =U*m/k =0.4 B * 5000 кг / 3.3 *10-7 кг/Кл =
= 0.6 *10^10 Дж
= 60*10^9 Дж
= 60 ГДж - гигаДжоуль
- 04.09.2017 17:49