Обчисліть вартість електроенергії при тарифі 30 коп. за 1 кВт·год, що споживається лампою 100 Вт, якщо вона світиться по 8 год на добу протягом 30 днів.
- 11.11.2017 09:21
- Физика
Ответы и объяснения 1
8*30=240годин
100*240=24000ВТ за 240 год
1 кВт=1000Вт
24000*30/1000=720 коп или 7грн 20 коп
- 12.11.2017 03:57