Яка кількість теплоти потрібна для нагрівання 2 кг алюмінію на 50 градувів Цельсія
- 17.04.2017 01:45
- Физика
Ответы и объяснения 2
Q=cm(t2-t1)
c=393 Дж\кг
m=2 кг
t2=50
t1=0
Q= 393 *2(50-0)=39300
- 18.04.2017 02:12
Формула теплоты: Q=cm(t2-t1)
c=393 Дж\кг, m=2 кг, t2=50, t1=0
Значит,
Q= 393 *2 (50-0)=39300 столько теплоты)
- 19.04.2017 19:19