До генератора з е.р.с. 127 В і внутрішнім опором 4,5 Ом приєднали нагрівальний елемент з опором 8,2 Ом. Визначити силу струму в колі і спад напруги на генераторі
- 15.06.2018 21:53
- Физика
Ответы и объяснения 1
Я не говорю по-украински :(
Дано:
Е=127В
r=4.5Ом
R=8.2Ом
Найти:
I (сила тока) - ?
U (напряжение) - ?
Решение:
I = E/(R+r) = 127B/(8.2Ом+4.5Ом) = 10А
U = IR = 10A*8.2Ом = 82В
Ответ: 10А; 82B
- 16.06.2018 13:02