Обчісліть опір кола, яке складається з електричної лампочки опором 9, 5 Ом , реостата опором 12 Ом і мідних провідників довжиною 4 м і перерізом 0,4 мм в квадраті зєднаних послідовно.
- 13.04.2017 21:44
- Физика
Ответы и объяснения 2
опір ділянки ланцюгу
r3=Þ*l/s=17*10^-3*4/0.4=0.17 Ом
опір при послідовному з'єднанні
r=r1+r2+r3=9,5+12+0,17=21.67 Ом
- 14.04.2017 22:24
Обчислить сопротивление круга, который состоит из электрической лампочки сопротивлением 9, 5 Ом, реостата сопротивлением 12 Ом и медных проводников длиной 4 м и перерезом 0,4 мм в квадрате зеднаних последовательно.
дано
R1=9.5 Ом
R2=12 Ом
L =4 м
S = 0.4 мм2
p = 0.017 Ом*мм2 /м
----------------
R - ?
решение
R3= pL/S
R =R1+R2+R3 =R1+R2+pL/S=9.5+12+0.017*4/0.4=21.67 Ом =21.7 Ом
Ответ 21.7 Ом
- 16.04.2017 18:26