Піднімаючи штангу, важкоатлет розвинув середню потужність 5,6 кВт. Визначте час піднімання штанги, якщо її маса становить 250 кг, а висота підняття дорівнює 2,0 м.
- 09.09.2018 00:58
- Физика
Ответы и объяснения 1
F-Сила
m-масса
h-висота
P-потужність
t-час
А-робота
F=m*g=250*10=2500 H
A=F*h=2500*2=5000 Дж
P=A/t
t=A/P=5000/5600=0.89 c
;- 09.09.2018 04:34