Відбувається електроліз розчину CuSO4. ККД установки - 60%.Скільки міді можна отримати,якщо за напруги 20В витрачено 33000Дж енергії
- 19.09.2017 07:34
- Физика
Ответы и объяснения 1
E1=eta*E=0.6*33000=19800 J
E1=U*I*t
I*t=E1/U=990 A*s
m=kIt= 3,3•10-7*990=0.33*10^-3 kg=0.33 g
- 20.09.2017 19:45