обчислити молярну масу кисню О2 метану CH4 сирководню H2O???
- 02.02.2018 05:42
- Физика
Ответы и объяснения 1
M(O2) = 32*10^-3 кг/моль
M(CH4) = 16*10^-3 кг/моль
M(H2O) = 18*10^-3 кг/моль
- 02.02.2018 22:39