рух матеріальної точки описується рівнянням x=5-8t+t^.знайти імпульс точки через 3сек вважаючи що її маса дорівнює 2кг. Помогите пожалуйста!
- 14.11.2017 17:06
- Физика
Ответы и объяснения 1
x=5-8t+t^2=5-8t+2*t^2/2 ----> ускорение a=2м/с2
сила F=ma=2кг*2м/с2 = 4Н
импульс p=F*t=4H*3c=12 кг*м/с
ОТВЕТ 12 кг*м/с
- 15.11.2017 15:26