Відастань між двома точковими зарядами +1х10 -7 Кл і -5х10 -8 Кл дорівнює 10 см. З якою силоювони взаємодіють?
Дві однакові металеві кульки заряджені так, що заряд однієїз них у 7разів більший, ніж другої. Кульки змусили доторкнутися одна до одної і розвели їх на початкову відстань. У скільки разів змінилася взаємодія кульок, якщовони були заряджені одноймено? Різнойменно?
- 06.04.2018 06:38
- Физика
Ответы и объяснения 1
Расстояние между двумя точечными зарядами +1х10 -7 Кл и -5х10 -8 Кл равняется 10 см. С какой силоювони взаимодействуют?
k=9*10^9 Н·м2/Кл2
q1=+1х10 -7 Кл
q2=-5х10 -8 Кл
r=10 см=0.1 м
---------------
F -?
РЕШЕНИЕ
F=k*q1*q2/r^2=9*10^9*|1*10^-7|*|-5*10^-8|/0.1^2 =0.0045 Н =4.5 мН
Ответ =0.0045 Н =4.5 мН
- 07.04.2018 08:24