1)Знайти температуру газу при тискі 100кПа і концентрації молекул 10 в 25степені метрів
2) Знайти середню квадратичну швидкість водню при температурі -27*С
3) Середня квадратична швидкість молекул газу при 100*С = 540м/с. Знайти масу молекули!
- 04.07.2018 21:31
- Физика
Ответы и объяснения 1
задача №1
p=2/3* n* E
где
p-давление
n-концентрацыя молекул
E-енергия=3/2*k*T
p=n*k*T
T=p/n*k=1*10^5/10^25*1.38*10^-23=0.72*10^3 K
задача №3
m*u^2=3*k*T
m=3*k*t/u^2=373*3*10^-23/291600=1544.22*10^-23/291600=0.005*10^-23 г
- 06.07.2018 16:23