1)При збільшенні відстані від деякого точкового заряду у 3 рази у скільки раз збільшиться напруженість поля цього заряду в цій точці? 2)У паспорті конденсатора написано "150мФ;00В".На який максимальний заряд розрахований даний конденсатор? 3)Заряди на пластинах скляного конденсатора 3,7 мкКл. Визначити електроємність цього конденсатора, якщо площа пластин 40см в квадраті, і розміщенні вони на відстані 5мм(е=7).(1,5б.) 4)Дві металеві кулі, розташовані далеко одна від одної, мають радіуси R1=5см і r2=15см і відповідні заряди g1=12кКл і g2=-40нКл. Кулі зєднують тонким дротом. Визначити , який заряд пройде по дроту.
- 25.10.2017 04:00
- Физика
Ответы и объяснения 1
1)напряженность уменьшится в 3 раза я думаю так как E=U/d.
2)q=CU=150*10^{-6}*200=30000*10^{-6}Кл=0,03Кл
- 26.10.2017 01:48