При якій довжині електромагнітної хвилі енергія фотона дорівнювала б 9,93*10^-19
- 06.12.2017 09:53
- Физика
Ответы и объяснения 1
E=mc^2
m=E/c^2=h/λc
λ=ch/E=3 * 10^8 * 6.62 * 10^-34 / 9.93 * 10^-19 = 2 * 10^-7 м.
- 07.12.2017 01:29