Плоский конденсатор електроємністю 10 мкФ, заряджений до напруги 100 В, розряджається через котушку з дуже малим електричним опором та індуктивністю 10-3 Гн. Знайти максимальне значення сили струму в котушці.
- 06.12.2017 08:52
- Физика
Ответы и объяснения 1
Согласно закону сохранения энергии CU^2/2=LI^2/2.I^2=C/L *U^2=100.I=корень из 100=10(А).Ответ 10 А.
- 07.12.2017 00:25