Пожайлуста решите 2 задачьки..очень надо
1.
Автомобіль, що їде зі швидкістю 10 м/с, почав розганятися. Якою стане його швидкість через 5 с, якщо прискорення автомобіля 1 м/с²?
2.
Автомобіль рухається прямолінійно рівноприскорено. За 5 сйого швидкість зменшилася вдвічі й тепер дорівнює 10 м/с . з яким прискоренням рухається автомобіль? Через який час він зупинеться, якщо рухатиметься з тим самим прискоренням?
- 05.02.2018 06:45
- Физика
Ответы и объяснения 1
а-ускорение
1) 10м/с+5*1 м/с²=15 м/с² - швидкість автомобіля через 5секунд
2) Швидкість 10м/с, отже його початкова швидкість була у 2рази більше це 20м/с
a=(V-Vo)/t=(10-20)/5=-2 м/с² -прискорення автомобіля
Через 10секунд від початку руху автомобіля його швидкість буде довінювати 0 і він розвернется і поїде в іншому напрямі)))
- 06.02.2018 06:20