Коливальний контур складається з конденсатора ємністю 10пф й котушки індуктивністю 3 мГн. Визначити частоту електромагнітних коливань у контурі.
- 12.11.2017 19:38
- Физика
Ответы и объяснения 1
v=1/2п*корень(LC)=1/2*3.14*корень(3*10(-3)Гн*10*10(-12)Ф)=
=1/6.28*1.7*10(-7)=1/10.7*10(-7)=0.093*10(7)=930000Гц=930кГц
- 13.11.2017 17:10