Функцію задано формулою у = - х - 3. Знайти значення аргументу, при якому значення функції дорівнює: а) 14; б) - 5; в) - 3,5; г) - 14.
- 22.04.2022 12:12
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
Ответ:
Функцію задано формулою у = - х - 3.
Знайти значення аргументу, при якому значення функції дорівнює:
а) y=14=-(-17)-3=17-4=14 (-17)
б) y=- 5=-2-3=-5 (2)
в) y=- 3,5=-0.5-3=-3.5 (0.5)
г) y=-11-3=-14 (11)
- 22.04.2022 12:49