Заводська бригада збільшивши щоденне завдання на 10 деталей виготовили 800 деталей на 4 дні раніше вказаного терміну. За скільки днів бригада виконала усе завдання?
- 25.09.2018 12:03
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
х+10дет делала,время 800/(х+10)
800/х-800/(х+10)=4
4х(х+10)-800(х+10-х)=0
4х²+40х-8000=0
х²+10х-2000=0
х1+х2=-10 и х1*х2=-2000
х1=-50 не удов усл
х2=40деталей по плану
40+10=50деталей делала
800:40=20дней ушло на выполнение задания
- 26.09.2018 13:25